برند های معروف ساعت مچی و کشور سازنده آن را بشناسید‍!

چکیده

امروزه عده کمی از مردم برای دانستن زمان به ساعت مچی نیاز دارند. پس چرا مردم ساعت مچی به دست می کنند؟ می توان گفت در بعضی افراد به دلیل احساسی که در استفاده از ساعت مچی به وجود می آید!

1400/4/27
470 بازديد

امروزه عده کمی از مردم برای دانستن زمان به ساعت مچی نیاز دارند. پس چرا مردم ساعت مچی به دست می کنند؟ می توان گفت در بعضی افراد به دلیل احساسی که در استفاده از ساعت مچی به وجود می آید! در بیشتر موارد فرد به طراحی و ساخت ساعت مچی خود علاقه دارد یا برخی افراد عاشق داشتن ساعت مچی برند های معروف و لوکس هستند. بنابراین ساعت مچی ها چیزهایی هستند که ما می خواهیم از آنها استفاده کنیم، نه چیزی که باید از آنها استفاده کنیم!

به عنوان یک فرد عاشق ساعت مچی، آیا برایتان اهمیت دارد که افراد برند ساعت شما را بدانند؟ آیا این اهمیت دارد که اصالت برند شما مربوط به کدام کشور است؟ برخی از کلکسیونر های ساعت مچی هستند که منحصراً روی طراحی تمرکز می کنند. برند برای این افراد اهمیت چندانی ندارد. در مقابل افرادی هستند که منحصراً علاقه مند به خرید ساعت مچی های یک برند خاص و حتی از یک کشور خاص هستند و ویژگی های فنی یا طراحی برای آنها مهم نیست. شما جزو کدام دسته هستید؟

نقش برند و کشور تولید کننده در خرید ساعت مچی

می توان گفت ساعت های لوکس مانند رولکس علاوه بر طراحی عالی، سرمایه های خوبی نیز هستند زیرا ازنظر ارزش مستهلک نمی شوند و می توانند ارزش خود را برای طولانی مدت حفظ کنند. حتی این ساعت مچی ها می توانند برای نسل های بعد به یادگار بمانند.
با این حال میتوان گفت در برخی موارد هنگامی که یک ساعت مچی لوکس را خریداری میکنید، درصد بالایی از هزینه ای که می پردازید، به خاطراسم برند و بودجه تبلیغاتی شرکت است نه فقط تولید آن!

اما همیشه لازم نیست برند های لوکس را برای اطمینان از کیفیت، طراحی و ساخت انتخاب کنید! هرچند که مطمئناً یک ساعت مچی مقرون به صرفه، دقیق ترین موتورهای سوئیس را نخواهد داشت یا از برخی از ترکیبات عجیب غریب طلای سفید و فیبر کربن ساخته نمی شود، اما آنها هر روز عملکرد اصلی خود را انجام می دهند و در عین حال دیگر لازم نیست نگران باشید اگر در معرض ضربه یا خراشیدن عجیب و غریب قرار گیرند به سرعت خراب شوند.
برند های مقرون به صرفه مثل سیکو و… می توانند انتخاب خوبی باشند!

در این قسمت می خواهیم تعدادی از برند های ساعت مچی را بر اساس کشور سازنده برند آنها معرفی کنیم.

 

رشیدیان

کارشناس تولیدمحتوا