ساعت مچی از جنس شهاب سنگ و ظاهری کیهانی

چکیده

ساعت‌سازسوئیسی، De Bethune، آخرین نسخه کاتالوگ برگزیده خود را معرفی نمود. ساعت مچی جدید به نام DB28XP Meteorite که به تعداد محدود 10 عدد به بازار عرضه می‌شود.

1400/4/27
496 بازديد


بدنه این  از جنس زیرکونیوم آنتراسیت است. قطر بدنه ساعت برابر با 43 میلیمتر می‌باشد. به علاوه ضخامت آن فقط به میزان 7.2 میلیمتر بوده و طراحی آن به گونه‌ای است که به راحتی بر روی دست قرار می‌گیرد. این بدنه دارای یک پوشش مات بوده و همچنین از طراحی میانی قاب میکرولایت بهره می‎برد. این طراحی ظاهری منحصر به فرد به ساعت می‎دهد. همانند مدل‌های پیشین De Bethune، ساعت DB28XP Meteorite دارای یک تاج به رنگ آبی است. این تاج بر خلاف بسیاری دیگر از ساعت‌ها، بالای ساعت 12 قرار گرفته. شکل بدنه ساعت مچی و همچنین این جاگیری غیر متداول تاج ساعت، از ساعت‌های جیبی سنتی نوع شکاری (hunter-type) الهام گرفته است. بدنه ساعت توسط یک سگک از جنس زیرکونیوم به بند ساعت که از جنس چرم تمساح می‌باشد، متصل می‌شود.

تلفیق کیهان و ساعت:

رنگ صفحه ساعت ادغامی از رنگ‌های آبی، بنفش، مشکی و سفید می‎باشد. این رنگ‌ها با هم مخلوط شده و ظاهری کیهانی را تداعی می‌کند. ظاهری که یادآور آسمان‎های پرستاره شب است. در لبه بیرونی ساعت، یک حلقه تیتانیومی آبی رنگ دقیقه به چشم می‏خورد. در بخش درونی این حلقه، حلقه دیگر با اعدادی با فونت Arabic و جنس رز گلد نیز به چشم می‎خورد. نکته جالب در ااین است که، خریدار تصمیم می‌گیرد که شکل صفحه چه صورت فلکی باشد. هر ستاره از یک سنجاق طلای سفید کوچک تشکیل شده است. عقربه‌های ساعت برای نمایش ساعت و دقیقه بوده و هر دوی آن‌ها از جنس رز گلد پولیش زده شده می‌باشند.

 

بیگی

کارشناس تولید مححتوا